Hakkımızda

Hülya Sürücü Özdil kuyumculuk mesleğindeki 25 yıllık tecrübe ve bilgisi ile, kadınları daha alımlı, erkekleri daha çekici ve çocukları daha sevimli yapabilmek hayali ile Agart Gümüş ve Mücevher mağazasını ve atelyesini 2015 yılında kurmuştur. Mücevher tasarımı konusunda ünlü Türk hocalardan özel eğitim almış, kendini daha fazla uzmanlaştırmak ve mükemmeli yakalamak için bir süre İtalya’da kalmış, İtalyan Pagani mücevherlerinin ve gene İtalyan Murano Cam Sanatının nasıl yapıldığı konusunda incelemelerde bulunmuş ve bir süre eğitim almıştır.

Türkiye’ye döndükten sonra kişilere özel takılar tasarlamaya devam etmiş ve gümüş takı sektöründe aranan bir marka olmuştur. Klasik, modern ve fantezi takıları kendi atelyesinde üretip satışa sunan Hülya Sürücü Özdil markası olan Agart’ın dünya markası olması için çalışmalarına devam etmektedir. Bu sebeple kuyum sanatının yeni merkezi olan KuyumcuKent AVM, Yeni Bosna’da bir mağaza ve atelye ve Bahçeşehir’de workshop ve teşhir & satış mağazası açmıştır.

Her bütçeye uygun, her tipte takıları bulabileceğiniz Kuyumcukent’teki ve Bahçeşehir’deki mağazalarını ziyaret edebilir, sıcak ve samimi ambiyans içinde kahvenizi yudumlarken hem sohbet edebilir ve hem de kendinize yakışan bir mücevheri veya alacağınız hediye takıyı mutlaka bulabilirsiniz.

Kuyumcukent’teki ve Bahçeşehir’deki mağazalarında gümüş, altın modeli, pırlanta modeli, inci modeli, elmas modeli kolye, yüzük, küpe, bileklik, şahmeran, halhal, tespih, kol düğmesi ve daha bir çok modeli bulabilir ve uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Standart klasik modellerin yanı sıra, istediğiniz takıyı size özel tasarlayabilir ve ona sadece siz sahip olabilirsiniz.

Gümüş takı, mücevher sevenleri mağazamıza bekliyor, sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyoruz.

Saygılarımızla.

Agart Gümüş Sanatı ve Mücevher Tasarımı
Hülya Sürücü Özdil

 

Tüm Takılarımız Sertifikalıdır ve 925 ayar Gümüştür